خرید ادکلن مردانه

خرید ادکلن مردانه

بهار یاوری نظر 0 2019/05/31

برای
خرید ادکلن های مردانه ذکر چند مطلب ضروری است تا بتوانید خریدی خوب داشته باشید. همان طور که می‌دانید عطرها و ادکلن ها متناسب با شرایط محیطی، اجتماعی و شغلی انتخاب می‌شوند؛ برای اینکه بتوانید ادکلن مورد نظر خود را بهتر بشناسید، توصیه می‌کنیم به این نکات دقت کنید.

ادکلن های مردانه معمولا دارای تندی، پخش بوی بالا و نسبتا تند هستند ولی مانند ادکلن های زنانه دارای رایحه های تلخ، شیرین، خنک و گرم هستند. بسیاری از آقایان ادکلن های خنک را چه ملایم و یا تند به (به تناسب سلیقه) ترجیح می‌دهنداین امری عادی است. معمولا آقایان در طول روز با توجه به اینکه دارای مشغله های گوناگون و خاص خود هستند غالبا دارای استرس می باشند به ادکلن های خنک بیشتر علاقه نشان می دهند زیرا باعث آرامش آن ها شده و تا حدودی از استرس انها می کاهد. ما توصیه میکنیم در خرید ادکلن مردانه این مطالب را حتما مطالعه بفرمایید زیرا شغل آقایان در انتخاب ادکلن آن ها بسیار موثر هست.

معرفی ادکلن مردانه جهت خرید ادکلن مردانه

خرید ادکلن مردانه یکی از مشکل ترین خرید هاست حتی از خرید لباس در بیشتر مواقع مشکل تر است و این یک اصل ثابت شده است؛ این مسئله برای افرادی که در خرید ادکلن حساسیت زیادی به خرج می دهند صدق می کند. برای آن ها همیشه این سوال مطرح است این ادکلن یا عطر به اندازه کافی خوشبو هست، مورد پسند اطرافیانم قرار خواهد گرفت، اینکه ادکلنم واقعا مردانه است زیرا می‌ترسند مورد تمسخر اطرافیان قرار بگیرند.

چه عطری بزنیم؟

خرید ادکلن مردانه

باید گفت این ها همیشه ساخته اذهان این گونه افراد هستند زیرا واقعیت امر چیز دیگری است. برای خرید یک ادکلن مردانه عالی انچه شما درفروشگاه ها رایحه آن را استشمام می‌کنید همان چیزی نیست که  خریده‌اید. باید در نظر داشت که همه ادکلن ها و عطرها طی یک  فرآیند (فراریت) که ما آن را نت می‎نامیم طراحی و ساخته می شود، زیرا اگر چنین نباشد شما نمی توانید برای ماندگاری متوسط حداقل نصف روز از آن استفاده کنید.

 این طراحی و ساخت منحصر به ادکلنی است که نیمی از گذشت ساعتی رایحه آن تغییر می‌کند و در هر چند ساعت دارای بوی خاصی میشود و فراریت ندارد. در خرید ادکلنی مردانه باید اصولی را مد نظر داشته باشید که از جمله سنگینی رایحه به سمت مردانه است زیرا بیشتر اسانس ها و ادکلن هایی که برای خانم ها تهیه میشود دارای رایحه ملایم واغلب طعم دار می باشندکه مورد علاقه آن ها است. برای ادکلن های مردانه باید رایحه‌ای با بوی خاصی مردانه تهییه شود که اغلب آقایان آن را بپسندند.

ادکلن از کجا بخرم؟

یکی از مواردی که حتما باید در خرید ادکلنی مردانه مد نظر باشد به هیچ عنوان تعداد زیادی ادکلن را تست نکنید، از فروشنده بخواهید نزدیک ترین ادکلن ها را که به سلیقه و مزاج شما ساز کارترند برایتان بیاورد. حداکثر سه یا چهار ادکلن و انچه مایلید انتخاب کنید ما این اطمینان را به شما می دهیم که همه ادکلن ها برای مخاطبین شما دوست داشتنی هستند زیرا در نت های میانی و پایانی تغییر محسوس دارند. انچه را که مخاطبین شما از ادکلن شما متوجه می شوند آنی نیست که شما فکر می کنید به همین دلیل حساسیت زیادی در خرید ادکلن به خرج ندهید و تعداد زیادی ادکلن را تست نکنید تا بتوانید رایحه ای عالی، دوست داشتنی و مورد علاقه تان را تهیه کنید.

خرید ادکلن مردانه

خرید ادکلن بر اساس موقعیت شغلی

بعضی از آقایان می خواهند بدانند چه ادکلنی را انتخاب کنند تا از خرید خود راضی و مطمئن باشند و به اصطلاح پول خود را هدر ندهند. باید این را یادآوری کنم که خرید ادکلن مردانه برای آقایان ارتباط مستقیم با شغل و حرفه آنان دارد زیرا نمی‌توان هر رایحه‌ای را در هر مکانی استفاده شود و این یک اصل تغییر ناپذیر است. برای مثال شما نمی توانید به یک کارمند ادکلنی در پایه نت های مشک ختمی یا عود پیشنهاد بدهید یا ایشان بخواهند از این رایحه ها در محل کار خود استفاده کنند زیرا به شدت مورد اعتراض همکاران خود قرار خواهند گرفت.

به همین دلیل است که می گویم انتخاب رایحه ادکلن ارتباط مستقیم با مشاغل دارد زیرا این دو رایحه و اسانس که عرض کردم اگر با فرآورده خوبی ساخته شده باشد دارای رایحه ای تند و بسیار گرم می باشد که پراکندگی زیادی دارد اغلب باعث آزار و اذیت همکاران و اطرافیان خواهد شد. البته در صورتی که دارای فرآوری عالی باشند به هیچ عنوان اینگونه نخواهد بود بلکه دارای رایحه ای دلچسب، زیبا، سنگین و مردانه است که به دلیل قیمت بالای آن به ندرت می‌توان از آن استفاده نمود.

جهت خرید ادکلن های مردانه بر روی لینک کلیک کنید

پس همیشه به یاد داشته باشید یک خرید موفق با توجه به متعهد بودن فروشنده پیشنهاد ایشان با متناسب بودن ادکلن به سن، شغل و عوامل دیگر است. عطریات رضا پیشنهاد های بسیار خوبی برای اقشار مختلف جامعه در مجموعه ادکلن های فرآوری شده در فروشگاه خود دارد که این گونه ادکلن ها را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما عرضه می نماید.

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید