بهترین ادکلن زنانه برای محل کار

بهترین ادکلن های زنانه برای محل کار

سهیلی فرد نظر 0 2019/06/01

یک خانم شیک و با سلیقه به خوبی می داند ادکلنی که در یک مجلس و مهمانی استفاده می شود، با ادکلنی که در محل کار و به صورت روزمره باید مصرف شود، تفاوت دارد.

در محل کار شما تمام روز در تکاپو هستید، حتی اگر شغلتان ایجاب کند در یک جا بنشینید یا بایستید. به علاوه عطری که برای محل کار انتخاب می شود، بستگی به شغل شما هم دارد. یک معلم مهد کودک نمی تواند همان عطری را مصرف کند که مدیر یک موسسه ی مالی می زند، و عطر یک مهماندار هواپیما قطعا باید با عطر یک پزشک تفاوت هایی داشته باشد. در ادامه ما تعدادی از بهترین ادکلن های زنانه برای محل کار را معرفی می کنیم و می گوییم هر یک از آن ها برای چه دسته شغل هایی مناسب هستند. برای خرید ادکلن های زنانه روی لینک کلیک کنید.

تمام عطرهای لیست زیر، عطرهایی هستند که می توانید به صورت روزمره و برای مدت طولانی در هر شرایطی آن ها را استفاده کنید.

بهترین ادکلن زنانه برای محل کار

  • ادوپرفیوم زنانه ی فابریگاس مدل بلک اوپیوم نویی بلانش

رایحه ی کلی این ادوپرفیوم غلیظ، تند و گرم است و در فصل های بهار و تابستان بیشتر توصیه می شود. این عطر دارای بوهای میوه ای خوراکی و شیرین است که ایجاد نشاط و سرزندگی می کند.

نت های پایه که برای خرید عطرهای کاری باید بیشتر مورد توجه بگیرند، در این عطر از مشک و چوب است که در کنار سادگی، حس شیک بودن و قدرتمندی را در شما ایجاد می کند و باعث می شود اطرافیان شما را به عنوان زنی با اراده، جوان و شاداب و امروزی ببینند.

بهترین ادکلن زنانه برای محل کار

گروه هایی که این عطر برایشان مناسب است: صاحبان تمامی مشاغل اداری در هر مرتبه ای، اساتید دانشگاه و دبیرستان، فروشندگان، مترجم ها، کارمندان نشریات و مطبوعات، وکلا و بسیاری مشاغل این چنینی دیگر

  • ادوپرفیوم زنانه ی امپر مدل Fasio

برند اماراتی امپر، در میان ایرانیان شهرت و محبوبیت خوبی دارد و کیفیت محصولاتش هم بسیار بالاست. این عطر از برند امپر، دارای رایحه ای شیرین است که از میوه ها و گل ها تشکیل شده است. برای ادکلنی که در محل کار استفاده می شود، نت پایه ی رایحه، بیشترین اهمیت را دارد و نت پایه در این محصول بسیار خوش بو است.

مشک، عنبر، تونکا و وانیل ترکیباتی هستند که این نت دیده می شوند. این محصول با توجه به آن که گرم، سرد یا تلخ نیست در بیشتر فصول و همه ی ساعت های روز قابل استفاده است.

بهترین نکات برای استفاده صحیح از عطر و ادکلن

بهترین ادکلن زنانه برای محل کار

گروه هایی که این عطر برایشان مناسب است: مسئولین روابط عمومی، منشی ها، فروشنده ها، معلمین دبستان و مهد کودک، آرایشگرها، هنرمندان، نقاش ها، افرادی که در زمینه ی مد و لباس فعالیت دارند، مزون دارها و سایر موارد مانند این ها

  • ادوپرفیوم بیگ سونس مدل creation pour homme white

این محصول بی نظیر از کشور فرانسه و برند بیگ سونس، یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان عطر محل کار است. این ادوپرفیوم غلیظ، دارای ساختار رایحه ی اقیانوسی است.

خنکا و طراوت اقیانوس چیزی است که در این عطر یافت می شود. نوع رایحه به طور کلی خنک و شیرین است و نت های آغازی دارای ترنج و نارنگی ماندارین هستند.

بعد از آن ها، شاه توت و چای احساس می شود و رایحه هایی که در طول روز کاری تا انتها با شما همراه هستند، مشک، چوب صندل، برگ نارنج و گالبانوم است.

گروه هایی که این عطر برایشان مناسب است: برنامه نویس ها، گرافیست ها و به طور کلی زنانی که با رایانه و تکنولوژی سر و کار دارند، ورزش کاران، حسابدارها، پزشکان، پرستارها و مشاغل مشابه این.

ادکلن زنانه معروف

  • ادو پرفیوم کرید مدل Aventus

این ادوپرفیوم تا حدی از زنانگی فاصله می گیرد و برای خانم هایی که روحیات مردانه تری دارند، مناسب است.

نوع رایحه به طور کلی تلخ و خنک است. در ساختار آن بوی وانیل، چوب، مرکبات، خاک، زمین، گیاهان معطر و گل ها دیده می شود و به طور کلی یک عطر اسموکی است. کرید محصولی باکیفیت از فرانسه است و نسبت به سایر عطرهای این مقاله لاکچری تر و گران قیمت تر محسوب می شود.

گروه هایی که این عطر برایشان مناسب است: تمامی زنانی که در شغل های مهندسی مشغول هستند از جمله مهندسان صنایع، مکانیک، راه و شهرسازی، عمران، برق، رایانه، معماران و …

0 نظر

پاسخی بگذارید