به نام خالق زیبایی

رایحه جادوگری است قهار که میتواند شما را به سفرهای طولانی تا هزاران کیلومتر دورتر و یا به تمام سالهایی که زندگی کرده اید ببرد

 

 

عطریات رضا افتخار دارد از سال 1381 در عرصه تهیه و توزیع عطر و اسانس از شرکت های معتبر با جدید ترین عطر واسانس ها که در شان و سلیقه شما باشد فعالیت کند تا بهترین ها را برای شما فراهم آورد.

این فروشگاه تمامی تلاش خود را معطوف به تهیه بهترین های تولید شده در بازار نموده تا رضایت حداکثری مشتریان خود را فراهم آورد. لطف الهی و کیفیت محصولات و وفاداری مشتریان باعث شده تا طی این سال ها در خدمتتان باشیم. عطریات رضا همچنین مصمم است تا تا با بهره گیری از بهترین اسانس ها و ترکیبات اصل و درجه یک تولیدات خود را برای رضایتمندی بیشتر به مشتریان خود عرضه نماید.

با عطریات رضا طبیعت را به خانه ببرید و از اصالت و کیفیت محصولات مطمئن باشید، هدف ما این است با عرضه ادکلن های تولید شده در کشور عزیزمان ایران که از اسانس های اصل و کاملا بروز اروپایی و از لحاظ بسته بندی و کیفیت شیشه در حد ادکلن های معروف اروپا می باشد در خدمتتان باشیم این محصولات با کیفیت، توسط عطریات رضا با قیمت منصفانه مطابق ذائقه و سلیقه ایرانی تولید شده است.

 

غلامعلی قدمیاری

شماره تماس : 09304860261

زمینه فعالیت: تهیه و توزیع انواع عطر و ادکلن از شرکت های معتبر اروپایی